• ZEBRANIE Z RODZICAMI !

• Dyrektor przedszkola zaprasza Rodziców na zebranie związane z organizacją nowego roku szkolnego 2022/2023 dnia 8 września (czwartek) o godzinie 16.00

• NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023

• Szanowni  Rodzice,

1 września zaczynamy NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do Naszego Przedszkola :)

Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji:

-  Dzieci przyprowadzamy do godziny 8.00

- Prosimy wypisać oświadczenie/upoważnienie do odbioru dziecka z przedszkola (upoważnienia znajdą państwo w szafkach)

-  Odbiór dzieci (bez podwieczorku) o godzinie 12.00

-  Odbiór dzieci zapisanych na 3 posiłki od godziny 14.00

Jakie rzeczy trzeba zabrać ze sobą pierwszego dnia?

-  Ubrania na zmianę (zostawiamy w szafce)

-  Bezpieczne zmienne obuwie

-  Poduszka

- O pozostałych rzeczach, które będą potrzebne, panie poinformują  w ciągu

najbliższych kilku dni.

Jaką wyprawkę zakupić dla przedszkolaka?

Dla dzieci potrzebne będą artykuły higieniczne: chusteczki higieniczne w pudełku,

chusteczki nawilżane, ręcznik papierowy, szczoteczka i pasta do zębów.

• Rekrutacja uzupełniająca

• 23 maja rozpoczyna się rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli na rok szkolny 2022/2023

Rekrutować można się do:

• Przedszkola nr 4 przy ul. Sienkiewicza 5,
            • Przedszkola nr 5 przy. ul. Leśnej 6,
            • Przedszkola nr 6 przy ul. Bema 1,
            • Przedszkola nr 8 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 przy ul. Słowackiego 34.

Rekrutacja będzie się odbywała poprzez system elektroniczny, który wygeneruje gotowy wniosek.

Po wydruku wniosek należy dostarczyć do przedszkola pierwszego wyboru.

Rejestracja kandydatów do przedszkola i elektroniczny formularz wniosku dostępny jest na stronie http://tarnowskiegory.przedszkola.vnabor.pl.

Nabór uzupełniający w systemie rozpocznie się 23 maja 2022 roku i zakończy 27 maja 2022 r. o godz. 14.00.

• Rekrutacja c.d.

• Drodzy Rodzice! W przedszkolu są już wywieszone listy z kandydatami zakwalifikowanymi i niezakwalifikowanymi, jednocześnie prosimy o potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia - do 20 kwietnia 2022r. Druk oświadczenia znajdziecie Państwo na stronie elektonicznej rekrutacji.

• Rekrutacja!

• Drodzy Rodzice, podejmując rekrutację po przez nowy system należy po wypełnieniu wniosku wydrukować go i niezwłocznie przynieść do przedszkola w celu dalszej weryfikacji.

• Nowa rekrutacja !

• Uwaga Rodzice!

Zmiana systemu rekrutacji do przedszkoli prowadzonych przez Gminę Tarnowskie Góry na rok szkolny 2022/2023

Rekrutacja będzie się odbywała poprzez system elektroniczny.

W tym celu należy zarejestrować kandydata do przedszkola i wypełnić elektroniczny formularz wniosku dostępny na stronie http://tarnowskiegory.przedszkola.vnabor.pl

Nabór w systemie rozpocznie się 1 marca 2022 r. i zakończy się 31 marca 2022 r. o godz. 14.00.

Wygenerowany z systemu wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie zaznaczonego kryterium należy złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru do dnia 31 marca 2022 r.

• Teatrzyk

• Dnia 2 lutego będziemy gościli w naszym przedszkolu teatrzyk dziecięcy z przedstawieniem

pt. "Przygody Krasnala Pączka". Zapraszamy!

• BAL KARNAWAŁOWY

• BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI ODBĘDZIE SIĘ W NASZYM PRZEDSZKOLU DNIA 25 STYCZNIA, TJ.WTOREK. ZE WZGLĘDU NA CZAS PANDEMII KAŻDA GRUPA BAWI SIĘ W SWOJEJ SALI.

• Rada Dzielnicy zaprasza

•

Zachęcamy do włączenia się w akcję dekorowania choinki w najbliższy piątek o godzinie 18:30 na skwerze przy ulicy Głównej.

• #SzkołaDoHymnu

• Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości nasze przedszkole wzięło udział w ogólnopolskiej akcji  "Szkoła do Hymnu" i odśpiewało uroczyście "Mazurka Dąbrowskiego" (w środę 10.11.2021r. o godz. 11.11).

Więcej zdjęć z uroczystości w Albumie.