• Pokaz iluzjonisty

• We wtorek, 12 października bedziemy gościli w naszym przedszkolu Pana Iluzjonistę. Grupy młodsze obejrzą pokaz przed obiadem, starsze po obiedzie.

• UBEZPIECZENIE NNW

• WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY UBEZPIECZENIA NNW

Szanowni Rodzice,

informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022, ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i rodziców, nasze przedszkole postanowiło zrezygnować z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci,
            tzw. NNW przedszkolnego.

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego spośród ofert ubezpieczenia, jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl.

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży są rozszerzone o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4. miesiąca do 7. roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25. roku życia.

Na portalu bezpieczny.pl rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez rodzica.

UWAGA! Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od dnia następującego po dniu sporządzenia wniosku, ale nie wcześniej niż od godziny 00:00 dnia następnego po opłaceniu składki w pełnej wysokości.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skontaktować się
            z dedykowanym opiekunem.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie do ubezpieczeń na portalu bezpieczny.pl prosimy o kontakt z agentem:

Artur Arndt

e-mail: aarndt@bezpieczny.pl

• WITAMY PO WAKACJACH!

• WITAMY SERDECZNIE WSZYSTKIE DZIECI I ICH RODZICÓW PO WAKACJACH!

ŻYCZYMY OWOCNEGO, RADOSNEGO, ZDROWEGO I SPOKOJNEGO ROKU SZKOLNEGO 2021/22:)

• Zebranie Rodziców

• Drodzy Rodzice, zapraszamy na zebranie organizacyjne dotyczące nowego roku szkolnego 2021/22:

30 sierpnia (poniedziałek), godz. 16.00 - rodzice grupy maluszków "Zdobywcy" - wych. mgr Ewelina Kopytko

1 września (środa), godz.16.00 - rodzice grupy starszaków "Odkrywcy" - wych. mgr Anna Wandzik - Erle

2 września (czwartek), godz. 16.00 - rodzice grupy "Tropiciele" - wych. mg Klaudia Olekszyk

3 września (piątek), godz. 16.00 - rodzice grupy "Marzyciele" - wych. mgr Katarzyna Hoika

Na zebraniu obowiązują maseczki. Do zobaczenia!

• Wracamy do przedszkola!

• W związku z decyzją Rządu od 19 kwietnia 2021 przedszkola zostają otwarte.

Zapraszamy zatem od najbliższego poniedziałku do przedszkola.